Nie znaleziono postów spełniających podane kryteria.

Nie chcesz spędzać kolejnego wieczoru na domówce czy w pubie? Masz ochotę na dawkę emocji znacznie większą niż przy grze w szachy czy w chińczyka? Lubisz logiczne zagadki w ekscytującej oprawie? Zapomnij po nudzie i skorzystaj z jednej z najmodniejszych rozrywek. W ShowEscape czeka na Ciebie escape game, która podniesie poziom adrenaliny na maxa. Podejmujesz wyzwanie i wchodzisz w to?

Pokój zagadek, który wybije Cię z rutyny

… a właściwie to 5 pokoi, a szósty już w drodze. Tak, tak – nasz Escape House oferuje Ci całą moc rozrywek, które sprawią, że przeniesiesz się do zupełnie innego świata i wcielisz w detektywa, złodzieja, uciekiniera z więzienia… Wybór należy do Ciebie i Twoich przyjaciół. Czeka na Was do rozwiązania piekielnie trudna zagadka, a zegar tyka… tik… tak… Na rozwiązanie – w zależności od tego, który escape room wybierzecie - będziecie mieć 60 lub 120 minut. Za dużo? Pozory mylą, a w naszych pokojach nic nie jest takie, jakim się wydaje. Jak poradzicie sobie pod presją czasu?

Gry ucieczki, które podnoszą poziom adrenaliny

Kojarzysz gry typu escape the room dostępne na komputer? Jeszcze parę lat temu klikanie, składnie układanki w całość i mierzenie się z logicznymi zagadkami na ekranie laptopa czy PC było jedną z najpopularniejszych rozrywek. Dziś jednak możesz zrobić o wiele więcej. Możesz przenieść się z wirtualnego świata do realu i zagrać w house escape na żywo. I to nie sam, a w grupie – nawet do ośmiu osób. Pozwól przyłączyć się gry swoim przyjaciołom, urządź integrację firmową, przyjęcie – niespodziankę czy halloweenową szaloną zabawę. To Ty decydujesz, jak potoczy się wizyta w naszym exit room. Warszawa, a dokładniej Bielany, ul. Podczaszyńskiego 11/15/100 to idealna miejscówka dla całej Waszej ekipy!

Locked room: najbardziej ekscytujące gry w mieście Warszawa

W ShowEscape czeka na Ciebie aż pięć elektryzujących pokojów ucieczki, a kolejne są już w drodze. Już dziś możesz się wcielić w:

- uciekiniera z więzienia – czy uda Ci się uniknąć kary śmierci, gdy do jej wykonania zostało już tylko 60 minut?
- genialnego złodzieja – czy uda Ci się ukraść „Różową Panterę”, najsłynniejszy diament świata?
- ofiarę psychopaty pogrzebaną żywcem – czy uda Ci się wydostać, współpracując z partnerem?
- agenta FBI, który ma godzinę, by uratować ofiarę psychopaty,
- uciekiniera z więzienia, który po wydostaniu się na wolność chce dokonać skoku stulecia.

Którą rozgrywkę wybierasz? Jeśli masz problem – nie przejmuj się. Każda gra ucieczka z pokoju jest u nas dostępna bez ograniczeń, co oznacza tyle, że możesz wracać do ShowEscape przy każdej nadarzającej się okazji. Rozegraj je wszystkie i udowodnij wszystkim dookoła, jak sprytną i inteligentną osobą jesteś! Zasada jest jedna: nie wydostaniesz się ze „swojego” pokoju, jeśli nie odkryjesz kodu dostępu. Jak szybko uda Ci się go złamać?

Nie zwlekaj i wejdź do gry jeszcze dziś. W ShowEscape czekają na Ciebie niezapomniane przeżycia i zabawa, której długo nie zapomnisz. Zabookuj swoją grę jeszcze dzisiaj.