escape house warszawa

MASZ PYTANIE? ZADZWOŃ 502620282

SHOW ESCAPE stanowi przeniesienie komputerowych gier typu Escape The Room do świata rzeczywistego. Lokal przy ul. ul. Żeromskiego 44/50, 5 klatka, lokal(111) na warszawskich Bielanach to blisko 200 m2. 5 scenariuszy gier przeznaczonych dla grup składających się z 1-20 osób. Gracze zostają zamknięci w jednym z pokoi i mają 60 minut na rozwiązanie wszystkich zagadek i złamanie kodu, umożliwiającego jego opuszczenie, oraz wykonanie misji specjalnych.

ul. Żeromskiego 44/50 (lokal 111) 5 klatka

Wybierz pokój

escape rooms

Zielona Mila

180PLN (60 min.)

Dowiedz się więcejSchowaj opis

Zielona Mila… to mówi wszystko, krzesło elektryczne w celi śmierci, sucha gąbka… będzie bolało. Czekacie w celach na wykonanie wyroku. Strażnik wezwany do Naczelnika zostawia was na chwilę samych, to czas na ucieczkę. Czy zdołacie samodzielnie uruchomić krzesło elektryczne? wywołać panikę i wydostać się przed powrotem strażnika.

Wyzwanie dla 2-4graczy, każdy kolejny gracz dopłata 40zł (max 12 graczy).

 

ZAREZERWUJ

escape rooms

CIRCULO

40 / 50 PLN

Dowiedz się więcejSchowaj opis

GRA PSYCHOLOGICZNA TESTUJĄCA WSPÓŁPRACĘ, NEGOCJACJĘ, MANIPULACJĘ, INTELIGENCJĘ. BUDZI W GRACZACH GŁĘBOKO UKRYTE NAJDZIKSZE INSTYNKTY. CZY UDA CI SIĘ WYJŚĆ Z TEJ GRY JAKO JEDYNY WYGRANY? DO POKONANIA MASZ WSZYSTKICH.
!! UWAGA !! OGROMNE EMOCJE OD PIERWSZEJ DO OSTATNIEJ MINUTY. Sugerujemy wygodny sportowy strój do gry.
Masz dodatkowe pytania zadzwoń do nas.

Wyzwanie dla 6-20 graczy, cena 40 (bez strzelania) 50 (gra ze strzałem) /osobę (max 20 graczy).

 

!! ZAREZERWUJ !!

escape rooms

Showshank

200 PLN (60 min.)

Dowiedz się więcejSchowaj opis

Trafiliście tutaj tylko w jednym celu – kara śmierci. Strażnik właśnie przygotowuje krzesło elektryczne, za godzinę wasza egzekucja. Spróbujcie wydostać się z więzienia, pogłoski głoszą, że ktoś kiedyś dokonał takiego czynu. Kilka smaczków z książki i filmy The Shawshank Redemption, jeżeli jesteś fanem będziesz czuł się jak ryba w wodzie.

Wyzwanie dla 2-4 graczy, każdy kolejny gracz dopłata 40 zł (max 10 graczy).

 

ZAREZERWUJ

escape warszawa, escaperoom, escaperoom warszawa

Pogrzebani

199 PLN (60 min.)

Dowiedz się więcejSchowaj opis

Najbardziej oryginalny pokój w historii ESCAPEROOMów! Pozostaje w pamięci juz na zawsze. POGRZEBANI
„PANOWIE ŚWIATA”

Pragniecie poznać spiskowe teorie dziejów i dołączyć do elitarnego stowarzyszenia loży Illuminatów.

Sekretna organizacja o osjanistycznej misji zawładnięcia światem, hermetycznie odizolowana od wszelkiego rozgłosu. Wielu możnych ludzi zabiega o przyjęcie w poczet tego stowarzyszenia, często bez skutku.
Kandydaci muszą wykazać się nie tylko wysokim statusem społecznym ale również mądrością, inteligencją i osiągnięciami.

Ich tajne zgromadzenia naszpikowane są obrzędami, ceremoniami, a sama inicjacja niejednego rekruta zaprowadziła do grobowej deski.
Twórca Illuminatów uważał, że najgorszym zagrożeniem dla człowieka jak i całej ludzkości jest strach przed śmiercią.

Dziś dostąpiliście zaszczytu próby, testu którego wynikiem jest członkostwo w loży… lub śmierć.
Zostaniecie pogrzebani żywcem w trumnach.
Czy zdołacie zachować zimną krew i wydostaniecie się z potrzasku?
Tlenu wystarczy na godzinę… Wyzwanie dla 1 lub 2 GRACZY (199 zl) max 2osoby.

 

ZAREZERWUJ

exit room warszawa

Agent FBI

180 PLN (60 min.)

Dowiedz się więcejSchowaj opis

Agent FBI będący od wielu lat na tropie mordercy grzebiących ludzi żywcem odchodzi na emeryturę. Przejmujesz jego biurko i całe śledztwo. W trakcie oględzin ostatniego miejsca zbrodnie odbierasz telefon od kolejnej ofiary… Masz szansę ocalić uwięzionego. Musisz się spieszyć – tlenu wystarczy tylko na godzinę!

Wyzwanie dla 2-4 graczy, kolejny gracz dopłata 40 zł (max 5 graczy) Inny wariant gry POGRZEBANI.

 

ZAREZERWUJ

gra escape the room, gry escape room, gry escape the room, gry ucieczka z pokoju, gry ucieczki escape

Alcatraz PREMIUM

666 PLN (120 min.)

Dowiedz się więcejSchowaj opis

ROZSZERZONY SCENARIUSZ POKOJU MIELONA MILA. GRACZE OTRZYMUJĄ EKSTREMALNA ILOSC ZAGADEK ELEKTRONICZNYCH LOGICZNYCH I ZRECZNOSCIOWYCH, DODATKOWO JEDNA MISJĘ POBOCZNĄ, NA ŚCIANACH W CELACH WISZĄ LISTY GOŃCZE ZE ZDJĘCIAMI GRACZY A W CZASIE GRY ODNAJDUJĄ W SZUFLADZIE BIURKA W POKOJU STRAŻNIKA TECZKĘ AKT, ZE ZDJĘCIAMI I DANYMI WSZYSTKICH GRACZY. W PASIAKU (STROJU W BIAŁO-CZARNE PASY) WIĘŹNIOWIE BEDĄ SFOTOGRAFOWANI NA SCIANCE WZROSTU. IDEALNE ROZWIĄZANIE NA URODZINY, WIECZORY PANIEŃSKE I KAWALERSKIE. NA KILKA DNI PRZED TERMINEM GRY PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY W CELU OMÓWIENIA SZCZEGÓŁÓW GRY I ILOŚCI PAKIETÓW PAMIĄTKOWYCH.
REZERWUJĄC PROSZĘ ZAZNACZYĆ DWA SLOTY, JEDEN PO DRUGIM ORAZ W POLU TEKSTOWYM PROSZĘ WPISAĆ GRA PREMIUM ORAZ LICZBĘ GRACZY.

Wyzwanie dla 2-4 graczy, każdy kolejny gracz dopłata 50 zł (max 10 graczy).
!!! 2 GODZINY !!! Plus sesja fotograficzna na ściance wzrostu i krześle elektrycznym!

 

502620282

ShowEscape

Escape room w Warszawie
ul. Żeromskiego 44/50
lokal 111 (PIWNICA)
tel. 502620282
kontakt@showescape.pl

Regulamin

 

Formularz


Nie chcesz spędzać kolejnego wieczoru na domówce czy w pubie? Masz ochotę na dawkę emocji znacznie większą niż przy grze w szachy czy w chińczyka? Lubisz logiczne zagadki w ekscytującej oprawie? Zapomnij po nudzie i skorzystaj z jednej z najmodniejszych rozrywek. W ShowEscape czeka na Ciebie escape game, która podniesie poziom adrenaliny na maxa. Podejmujesz wyzwanie i wchodzisz w to?

Pokój zagadek, który wybije Cię z rutyny

… a właściwie to 5 pokoi, a szósty już w drodze. Tak, tak – nasz Escape House oferuje Ci całą moc rozrywek, które sprawią, że przeniesiesz się do zupełnie innego świata i wcielisz w detektywa, złodzieja, uciekiniera z więzienia… Wybór należy do Ciebie i Twoich przyjaciół. Czeka na Was do rozwiązania piekielnie trudna zagadka, a zegar tyka… tik… tak… Na rozwiązanie – w zależności od tego, który escape room wybierzecie - będziecie mieć 60 lub 120 minut. Za dużo? Pozory mylą, a w naszych pokojach nic nie jest takie, jakim się wydaje. Jak poradzicie sobie pod presją czasu?

Gry ucieczki, które podnoszą poziom adrenaliny

Kojarzysz gry typu escape the room dostępne na komputer? Jeszcze parę lat temu klikanie, składnie układanki w całość i mierzenie się z logicznymi zagadkami na ekranie laptopa czy PC było jedną z najpopularniejszych rozrywek. Dziś jednak możesz zrobić o wiele więcej. Możesz przenieść się z wirtualnego świata do realu i zagrać w house escape na żywo. I to nie sam, a w grupie – nawet do ośmiu osób. Pozwól przyłączyć się gry swoim przyjaciołom, urządź integrację firmową, przyjęcie – niespodziankę czy halloweenową szaloną zabawę. To Ty decydujesz, jak potoczy się wizyta w naszym exit room. Warszawa, a dokładniej Bielany, ul. Podczaszyńskiego 11/15/100 to idealna miejscówka dla całej Waszej ekipy!

Locked room: najbardziej ekscytujące gry w mieście Warszawa

W ShowEscape czeka na Ciebie aż pięć elektryzujących pokojów ucieczki, a kolejne są już w drodze. Już dziś możesz się wcielić w:

- uciekiniera z więzienia – czy uda Ci się uniknąć kary śmierci, gdy do jej wykonania zostało już tylko 60 minut?
- genialnego złodzieja – czy uda Ci się ukraść „Różową Panterę”, najsłynniejszy diament świata?
- ofiarę psychopaty pogrzebaną żywcem – czy uda Ci się wydostać, współpracując z partnerem?
- agenta FBI, który ma godzinę, by uratować ofiarę psychopaty,
- uciekiniera z więzienia, który po wydostaniu się na wolność chce dokonać skoku stulecia.

Którą rozgrywkę wybierasz? Jeśli masz problem – nie przejmuj się. Każda gra ucieczka z pokoju jest u nas dostępna bez ograniczeń, co oznacza tyle, że możesz wracać do ShowEscape przy każdej nadarzającej się okazji. Rozegraj je wszystkie i udowodnij wszystkim dookoła, jak sprytną i inteligentną osobą jesteś! Zasada jest jedna: nie wydostaniesz się ze „swojego” pokoju, jeśli nie odkryjesz kodu dostępu. Jak szybko uda Ci się go złamać?

Nie zwlekaj i wejdź do gry jeszcze dziś. W ShowEscape czekają na Ciebie niezapomniane przeżycia i zabawa, której długo nie zapomnisz. Zabookuj swoją grę jeszcze dzisiaj.