escape house warszawa

SHOW ESCAPE – Pokoje zagadek

SHOW ESCAPE stanowi przeniesienie komputerowych gier typu Escape The Room do świata rzeczywistego. Lokal przy ul. Podczaszyńskiego 11/15/100 na warszawskich Bielanach to blisko 200 m2. 5 scenariuszy gier przeznaczonych dla grup składających się z 1-10 osób. Gracze zostają zamknięci w jednym z pokoi i mają 60 minut na rozwiązanie wszystkich zagadek i złamanie kodu, umożliwiającego jego opuszczenie, oraz wykonanie misji specjalnych.

ul. Podczaszyńskiego 11/15 (lokal 100) 3klatka PIWNICA

Wybierz pokój

escape rooms

Showshank

149/169 PLN (60 min.)

Dowiedz się więcejSchowaj opis

Trafiliście tutaj tylko w jednym celu – kara śmierci. Strażnik właśnie przygotowuje krzesło elektryczne, za godzinę wasza egzekucja. Spróbujcie wydostać się z więzienia, pogłoski głoszą, że ktoś kiedyś dokonał takiego czynu.

Wyzwanie dla 2-5 graczy, każdy kolejny gracz dopłata 30 zł (max 10 graczy).

 

Zarezerwuj

escape the room, escape the room warszawa

Różowa Pantera

149/169 PLN (60 min.)

Dowiedz się więcejSchowaj opis

Wcielcie się w złodziei największego brylantu na świecie Różowej Pantery. Wasza misja – ukraść drogocenny diament, zjeżdżający na noc do pilnie strzeżonej podziemnej komnaty muzeum. Omińcie system alarmowy i wykorzystajcie wskazówki pozostawione przez byłego strażnika.

Wyzwanie dla 1-4 graczy, każdy kolejny gracz dopłata 30 zł (max 6 graczy).

 

Zarezerwuj

escape warszawa, escaperoom, escaperoom warszawa

Pogrzebani

79/99 PLN (60 min.)

Dowiedz się więcejSchowaj opis

Pewnego dnia budzisz się pogrzebany żywcem. Ten sam los spotkał nie tylko Ciebie. Macie przy sobie jedynie telefony komórkowe z jednym nr i 60 min nadziei. Wyzwanie dla 2 graczy.

 

Zarezerwuj

exit room warszawa

Agent FBI

99/119 PLN (60 min.)

Dowiedz się więcejSchowaj opis

Od wielu lat jesteś na tropie psychopaty grzebiącego żywcem swoje ofiary. Pewnego dnia otrzymujesz telefon z grobu. Masz szansę ocalić uwięzionego. Musisz się spieszyć – tlenu wystarczy tylko na godzinę!

Wyzwanie dla 2-3 graczy, każdy kolejny gracz dopłata 30 zł (max 5 graczy).

 

Zarezerwuj

gra escape the room, gry escape room, gry escape the room, gry ucieczka z pokoju, gry ucieczki escape

Oceans’2

250/299 PLN (120 min.)

Dowiedz się więcejSchowaj opis

W czasie pobytu w więzieniu poznajesz plany jak wykraść największy brylant na świecie Różową Panterę. Wasza misja – uciec z więzienia i ukraść drogocenny diament, zjeżdżający na noc do pilnie strzeżonej podziemnej komnaty muzeum. Omińcie system alarmowy i wykorzystajcie wskazówki pozostawione przez byłego pracownika muzeum.

Wyzwanie dla 2-5 graczy, każdy kolejny gracz dopłata 50 zł (max 6 graczy).
!!! CZAS GRY 2 GODZINY !!!

 

Zarezerwuj

house escape warszawa, locked room warszawa, pokój zagadek warszawa, room escape games, room escape warszawa, warszawa escape room

Lot 28

Wkrótce lecimy

Dowiedz się więcejSchowaj opis

 

Zarezerwuj

ShowEscape

Escape room w Warszawie
ul. Podczaszyńskiego 11/15
lokal 100 (3 klatka) !! PIWNICA !!
tel. 502620282
kontakt@showescape.pl

Regulamin

 

Formularz


Nie chcesz spędzać kolejnego wieczoru na domówce czy w pubie? Masz ochotę na dawkę emocji znacznie większą niż przy grze w szachy czy w chińczyka? Lubisz logiczne zagadki w ekscytującej oprawie? Zapomnij po nudzie i skorzystaj z jednej z najmodniejszych rozrywek. W ShowEscape czeka na Ciebie escape game, która podniesie poziom adrenaliny na maxa. Podejmujesz wyzwanie i wchodzisz w to?

Pokój zagadek, który wybije Cię z rutyny

… a właściwie to 5 pokoi, a szósty już w drodze. Tak, tak – nasz Escape House oferuje Ci całą moc rozrywek, które sprawią, że przeniesiesz się do zupełnie innego świata i wcielisz w detektywa, złodzieja, uciekiniera z więzienia… Wybór należy do Ciebie i Twoich przyjaciół. Czeka na Was do rozwiązania piekielnie trudna zagadka, a zegar tyka… tik… tak… Na rozwiązanie – w zależności od tego, który escape room wybierzecie - będziecie mieć 60 lub 120 minut. Za dużo? Pozory mylą, a w naszych pokojach nic nie jest takie, jakim się wydaje. Jak poradzicie sobie pod presją czasu?

Gry ucieczki, które podnoszą poziom adrenaliny

Kojarzysz gry typu escape the room dostępne na komputer? Jeszcze parę lat temu klikanie, składnie układanki w całość i mierzenie się z logicznymi zagadkami na ekranie laptopa czy PC było jedną z najpopularniejszych rozrywek. Dziś jednak możesz zrobić o wiele więcej. Możesz przenieść się z wirtualnego świata do realu i zagrać w house escape na żywo. I to nie sam, a w grupie – nawet do ośmiu osób. Pozwól przyłączyć się gry swoim przyjaciołom, urządź integrację firmową, przyjęcie – niespodziankę czy halloweenową szaloną zabawę. To Ty decydujesz, jak potoczy się wizyta w naszym exit room. Warszawa, a dokładniej Bielany, ul. Podczaszyńskiego 11/15/100 to idealna miejscówka dla całej Waszej ekipy!

Locked room: najbardziej ekscytujące gry w mieście Warszawa

W ShowEscape czeka na Ciebie aż pięć elektryzujących pokojów ucieczki, a kolejne są już w drodze. Już dziś możesz się wcielić w:

- uciekiniera z więzienia – czy uda Ci się uniknąć kary śmierci, gdy do jej wykonania zostało już tylko 60 minut?
- genialnego złodzieja – czy uda Ci się ukraść „Różową Panterę”, najsłynniejszy diament świata?
- ofiarę psychopaty pogrzebaną żywcem – czy uda Ci się wydostać, współpracując z partnerem?
- agenta FBI, który ma godzinę, by uratować ofiarę psychopaty,
- uciekiniera z więzienia, który po wydostaniu się na wolność chce dokonać skoku stulecia.

Którą rozgrywkę wybierasz? Jeśli masz problem – nie przejmuj się. Każda gra ucieczka z pokoju jest u nas dostępna bez ograniczeń, co oznacza tyle, że możesz wracać do ShowEscape przy każdej nadarzającej się okazji. Rozegraj je wszystkie i udowodnij wszystkim dookoła, jak sprytną i inteligentną osobą jesteś! Zasada jest jedna: nie wydostaniesz się ze „swojego” pokoju, jeśli nie odkryjesz kodu dostępu. Jak szybko uda Ci się go złamać?

Nie zwlekaj i wejdź do gry jeszcze dziś. W ShowEscape czekają na Ciebie niezapomniane przeżycia i zabawa, której długo nie zapomnisz. Zabookuj swoją grę jeszcze dzisiaj.